Pakalpojumi

Zobu ķirurģija

 
Zobu raušana
Veicam jebkuras sarežģītības pakāpes zobu ekstrakcijas jeb zobu raušanu. Specializējamies sarežģītu gudrības zobu raušanas operācijās. Zobu raušanas procedūru veic gadījumos, ja zobs ir stipri bojāts un nav ārstējams vai atjaunojams. Lēmumu par ekstrakciju zobārsts pieņem pēc rūpīgas izmeklēšanas.

Pāris stundas pēc ekstrakcijas nedrīkst ēst un skalot muti, kā arī rūpīgi jāievēro citas zobārsta sniegtās instrukcijas.

INSTRUKCIJA PĒC ZOBA EKSTRAKCIJAS!!!
Uzmanīgi izlasiet doto instrukciju. Sekojot instrukcijai ir iespēja mazināt diskomfortu, kā arī izvairīties no komplikāciju veidošanās riska. Pēc 15-20 min pēc ekstrakcijas nepieciešams izņemt marles tamponu.Nedrīkst pārbaudīt brūci ar mēli vai rokām

Nav ieteicams ēst ātrāk par 2 stundām pēc zoba ekstrakcijas. Ēdiet tikai mīkstu pārtiku, izvairieties no asiem un karstiem ēdieniem.24 stundu laikā izvairieties no smēķēšanas, alkahola lietošanas, saunas, karstas vannas, pirts un baseina apmeklēšanas.Svarīgi atcerēties, ka pārmērīga fiziska slodze paātrina sirdsritmu un asinsriti, tādēļ pirmas 24 stundas no tās ir jāizvairās.

Lai samazinātu asiņošanu vai iekaisuma procesu ir nepieciešams paturēt ledu pie vaiga, rajonā kur tika veikta zoba ekstrakcija. Ledu jātur sekojoši: 5 stundu laikā (5 min tur ledu; 40 min atpūtā). Nepieciešamības gadījumā ieteicams lietot sekojošus medikamentus: Ibumetīns un Nurofens (pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu).Medikamentus nedrīkst lietot tukšā dūšā. Ja Jums tika izrakstītas antibiotikas, obligāti izejiet pilnu kursu!Akurāti izmantojiet zobu birsti un zobu diegus, neaiztiekot ekstrahētā zoba vietu.Nākošajā dienā un sekojošās 5-7 dienās pēc ekstrakcijas ne pārāk intensīvi, bet bieži skalojiet mutes dobumu ar 0,05% hlorheksidīna šķidrumu, siltu sāls šķidrumu (1 tējkarote sāls uz pilnu ūdens glāzi) vai kumelīšu novārījumu.

Cenrādis
Pakalpojums EUR  
Darba vietas sagatavošana katrā apmeklējumā, kas ietver vienreizlietojamos materiālus 10,00
Statusa noteikšana (ievadoša informācija, dokumentu noformēšana) 10,00
Ārstēšanas plāna sastādīšana 20,00
Konsultācija kā vienīgā manipulācija (15.min.) 15,00
Atkārtots apmeklējums ārstēšanas gaitas kontrolei 10,00
Zobu digitālais RTG 10,00
Koferdama izmantošana 10,00
Anestēzija (viena) – virsmas 4,00
Infiltrācijas anestēzija 10,00
Kustīga zoba ekstrakcija 35,00
Viensakņu zoba ekstrakcija 40,00
Divsakņu zoba ekstrakcija 45,00
Trīssakņu zoba ekstrakcija 50,00
d8 zoba ekstrakcija 60,00
Sarežģīta ekstrakcija izmantojot sakņu urbšanu vai sadalīšanu 65,00
Šuves uzlikšana 20,00
Abcesa atvēŗšana (kā vienīgā manipulācija) 20,00
Neliela ķirurģiska operācija (bez šuvju uzlikšanas) 25,00
Akūta palīdzība bez iepriekšējā pieraksta 15,00
Šuves noņemšana 10,00
Asiņošanas apturēšana kā atsevišķs pakalpojums 20,00

Speciālisti

Liene Bobrovska
Sertificēts zobārsts
Ruslans Matvejevs
Sertificēts zobārsts
Natālija Mickeviča
Sertificēts zobārsts
Igors Siličs
Sertificēts zobārsts