Pakalpojumi

Uroloģija

Diagnostika
Urologa konsultācija obligāti iekļauj sevī anamnēzes iegūšanu un diagnostisku metožu pielietojumu. Pacients pats var paātrināt slimības diagnostisko procesu vēl pirms vizītes pie urologa, veicot analīzes.
Uroloģija ir medicīnas nozare, kas pēta urīnizvadorgānu (nieru, urīnpūšļa, urīnizvadkanāla) anatomiju, fizioloģiju, pataloģiju, slimību izcelšanos, diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Uroloģijas sadaļu, kas pēta vīriešu dzimumorgānu slimību izcelšanos, attīstību, diagnostiku, ārstēšanu.
Uroloģijas speciālists ir ārsts-urologs.
Urologs sniedz konsultācijas, veic diagnostiku, ārstēšanu un rekomendē profilaksi uroloģiska rakstura saslimšanām.
Veic ultrasonogrāfiju.

Ārstniecība
Urīnceļu infekcijas (UCI) ir vienas no izplatītākajām infekciozajām saslimšanām.
Cistīts:
– Sāpes urīnpūslī, velkošas sāpes vēdera vai muguras lejas daļā; – Bieža urinācija; infekcija kairina gļotādu, liekot urīnpūslim pastāvīgi sarauties: rodas viltus vajadzība pēc urinācijas, kas situāciju padara nomācošu, nav iespējams domāt ne par ko citu, kā vien tualetes apmeklēšanu.
Pielonefrīts:
– Sākas pēkšņi ar augstu temperatūru, drebuļiem, sāpēm muguras lejas daļā, sliktu dūšu un vemšanu. – Apmēram 1/3 daļa pacientu izjūt arī urīnpūšļa iekaisuma (cistīta) simptomus – biežu un sāpīgu urināciju.
Urīna nesaturēšana (inkontinence):
– Urīna patvaļīga noplūde, kas ir objektīvi konstatējama un ir kā sociāla, tā higiēniska problēma. Tā var būt gan pamatslimība, gan sekas kādām citām veselības problēmām.

Cenrādis
Pakalpojums EUR
Urologs. Pirmreizējā konsultācija 40,00
Urologs. Atkārtota konsultācija 40,00
Prostatas ultrasonogrāfija 35,00


Pieņem pacientus:
  • ar Veselības apdrošināšanas polisēm.
  • par maksu atbilstoši SIA Medical plus cenrādim.

Speciālisti

Dr. Alvis Ērglis
Sertificēts urologs